515 472 081 roman-cars@o2.pl
3

SKUP PRZYCZEP TOWAROWYCH I CAMPINGOWYCH WARSZAWA

Skupujemy przyczepy campingowe, towarowe oraz małe przyczepki w Warszawie i okolicy! Gotówka od ręki!

ZADZWOŃ DO NAS! PRZYJEDZIEMY!
Posiadamy własny transport – skupujemy przyczepki oraz przyczepy w każdym stanie technicznym! 

Skup przyczep Warszawa to pomysł dla każdego, kto chce sprzedać przyczepę towarową, bądź kempingową. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiadamy niemal ekspercką wiedzę o rynku, dlatego też nasza wycena jest zawsze rzetelna, uczciwa i adekwatna. To klienta stawiamy na pierwszym miejscu, a jego zadowolenie jest dla nas priorytetem. Nasz skup przyczep 24h Warszawa cechuje się bezproblemowością i ekspresowym tempem. Z nami nie musisz martwić się ogłoszeniami, telefonami od potencjalnych kupujących, wszystko załatwiamy bezproblemowo i tak, by formalności było jak najmniej.

Odkupimy od Ciebie przyczepę bez względu na jej markę, model, stan techniczny czy wizualny. Nasza oferta skupu przyczep kempingowych i towarowych obejmuje przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów.

Kiedy się z nami skontaktujesz, zbierzemy od Ciebie kilka informacji, po czym szybko przygotujemy wycenę. Jeśli będziesz nią usatysfakcjonowany, z dużym prawdopodobieństwem już następnego dnia odbędą się oględziny, a po nich odbierzemy od Ciebie Twoją przyczepę i przetransportujemy ją do naszego komisu zupełnie bezpłatnie. Gotówkę dostaniesz od ręki lub, jeśli wolisz, wykonamy przelew na Twoje konto bankowe. Jeżeli zależy Ci na czasie i bezpieczeństwie, nie wahaj się, zadzwoń!

Dlaczego my? Wyróżniamy się na rynku dzięki profesjonalnej obsłudze, konkurencyjnym cenom, zapewnieniu szybkiej i bezpłatnej wyceny, a ponad to działamy na terenie całej Warszawy i okolic do 60km. Dla nas to Ty jesteś najważniejszy. Dostosujemy formę płatności do Twoich oczekiwań

Zadzwoń/Napisz

Skontaktuj się z nami, SMS, telefon, mail. Oddzwonimy i ustalimy szczegóły!

Spotkajmy się

Przyjedziemy, wycenimy, dopełnimy formalności,  porozmawiamy

Rozliczenie

Otrzymasz gotówkę od ręki – otrzymujesz pieniądze od razu! Żadnych przelewów!

Odbierzemy auto

Odbierzemy Twoje auto, mamy swoją lawetę, wszystkim się zajmiemy!

Sprzedaż przyczepy kempingowej na własną rękę jest zazwyczaj trudne, czasochłonne i wymaga sporo pracy. Na szczęście skup przyczep kempingowych Warszawa to miejsce, w którym sprzedasz swoją przyczepę szybko i bezpiecznie bez względu na jej stan techniczny. Nie musisz sprzątać, martwić się o jej wygląd zewnętrzny- jesteśmy zainteresowani pojazdami w każdym stanie wizualnym. Dodatkowo oferujemy własny transport, za który klient nie ponosi żadnych opłat. Chcesz wymienić swoją starą przyczepę na nową? Kupiłeś przyczepę, ale uznałeś, że nie jest to opcja dla Ciebie? Na pewno rozwiążemy Twój problem!

Przyczepa towarowa to typ pojazdu, którego szybka sprzedaż na własną rękę również może okazać się  kłopotliwa. Skup przyczep towarowych Warszawa chętnie ją od ciebie odkupi, byś nie musiał męczyć się z ogłoszeniami, telefonami i dodatkowym stresem. Jesteśmy zainteresowani każdą przyczepą, bez względu na jej model, stan techniczny i wizualny. Jeżeli posiadasz przyczepę towarową, której chcesz się pozbyć- zapraszamy Cię do wypełnienia przygotowanego przez nas formularza, który pozwoli Ci uzyskać bezpłatną wycenę. Gwarantujemy, że sporządzimy ją w niedługim czasie, skontaktujemy się z Tobą, a następnie ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce i czas, w którym odbędą się oględziny przez naszego specjalistę, co pozwoli nam na sfinalizowanie transakcji. Nie musisz już targować się z potencjalnymi kupcami, jeśli podejmiesz z nami współpracę, masz pewność, że o wszystko zadbamy.

3

NASZE ZAKUPY!

ZA KAŻDYM TYM AUTEM STOI JEDEN ZADOWOLONY KLIENT!

DOŁĄCZ DO NICH I TY!

3

MAMY NAJLEPSZE WYNIKI!

ZAUFAJ NAM! NAJLEPSZE CENY – WYCENA OD RĘKI – ONLINE – TELEFONICZNIE I KUPUJEMY AUTO!

LAT NA RYNKU

ZAKUPIONYCH AUT

PRZEJECHANYCH KILOMETRÓW

3

SKUP AUT WARSZAWA

Auto nie jest już Ci potrzebne? Prowadzimy skup aut w Warszawie,
działamy na terenie całej Warszawy i okolic do 60 km!

Odkupimy auta stare, nowsze, (rozbite, nadpalone, uszkodzone),
busy osobowe, busy z paką, auta z korozją.

Pozbądź się auta – zyskaj gotówkę od reki!

ADRES

DZIAŁAMY NA TERENIE WARSZAWY ORAZ W OKOLICACH DO 60 KM – PRZYJEDZIEMY ODBIERZEMY, GOTÓWKA OD RĘKI

TELEFON

515 472 081

Email

roman-cars@o2.pl

Skup samochodów Warszawa
Skup samochodów Warszawa Mokotów
Skup samochodów Warszawa Praga
Skup samochodów Warszawa Urysnów
Skup samochodów Warszawa Wola
Skup samochodów Białołęka
Skup samochodów Bielany
Skup samochodów Bemowo
Skup samochodów Targówek
Skup samochodów Śródmieście
Skup samochodów Ochota
Skup samochodów Wawer
Skup samochodów Ursus
Skup samochodów Żoliborz
Skup samochodów Włochy
Skup samochodów Wilanów
Skup samochodów Wesoła
Skup samochodów Rembertów